Hiperbolė Tribute Band koncertas


no image
Spalio
26
Penktadienis

Hiperbolė Tribute Band koncertas

Vieta
AKKC
Laikas
19:00

„Aš dar dainuosiu!“ – ne kartą girdėjome „Hiperbolės“ koncertuose. Šiandien pažadas ištesėtas – scenoje legendinės grupės dvasia alsuoja „Hiperbolė Tribute Band“! Vėl į koncertų sales sukviestos minios žmonių, kuriems ,,Hiperbolė“ – ne tik grupė. Tai – neišdildomi jaunystės prisiminimai, nostalgiška dvasia, širdy amžinai gyva romantika ir iki šiol rusenantis pirmosios meilės žavesys!
Visus ištikimus šiai legendinei muzikai, „Hiperbolė Tribute Band“ kviečia į grupės 40-mečiui skirtą turą po Lietuvą. Spalio – lapkričio mėnesiais bus aplankyta daugelis miestų, o turo kulminacija taps koncertai Klaipėdos VAKARISE, Kauno VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO KONCERTŲ SALĖJE ir Vilniaus TEATRO ARENOJE.“Hiperbolės“ dainos atgyja? Ne, jos buvo ir gyvens mumyse – visiems laikams!

,,Hiperbolė Tribute Band“: geriausia padėka legendai

Turbūt daug kam kyla klausimas, ką reiškia ,,Tribute Band“? ,,Tribute“ – tai visame pasaulyje gyva muzikinė praktika, kuomet susiburia profesionalūs muzikantai ir kaip ypatingos padėkos bei pagarbos ženklą parengia projektą su atlikėjo ar grupės dainomis. Tai turbūt vienintelė proga prikelti ,,gyvai“ nebeatliekamas dainas, jas populiarinti, supažindinti jaunąją kartą, pateikti legendinius kūrinius kaip pavyzdinę muziką. Naujai atgimusioje ,,Hiperbolėje“ degančiomis širdimis šią misiją atlieka Anatolijus Kapustinas(vokalas, gitara) – Igorio Berino, legendinės grupės gitaristo mokinys, Vadimas Čuchoncevas – vienas geriausių Lietuvos gitaristų, Rimas Gaižutis (bosinė gitara), grojęs V.Labučio, E.Sipavičiaus, O.Vyšniausko grupėse. Jiems talkina Marius Kunca (mušamieji) bei Simonas Kunca (klavišiniai, fleita ir pritariantysis vokalas).
„Glaudus bendradarbiavimas su ,,Hiperbolės“ kompozitoriumi, gitaristu Igoriu Berinu kažkada leido pajusti tikrąją grupės dvasią, nuotaiką, o šiandien – ir perteikti ją klausytojui, išsiilgusiam savo jaunystės muzikos. – patirtimi dalijasi ,,Hiperbolė Tribute Band“ projekto solistas, meno vadovas Anatolijus Kapustinas. – Viską padarysime dėl to, kad ,,Hiperbolės“ dainos vėl „gyventų“, būtų atliekamos gyvai, o svarbiausia – skambėtų profesionaliai ir autentiškai.“

Nuo superhitų iki nespėjusių nuskambėti kūrinių

Šis, jau daug nuveikęs ir dar daugiau žadantis, muzikinis projektas dovanoja klausytojams senus „Hiperbolėsh“ itus, visiems žinomus superhitus, kurie yra įaugę ne tik į mūsų atmintį, bet ir į kultūrą bei Lietuvos muzikos istoriją. Išduosime paslaptį, šiuo metu ruošiamos ištikimiausiems gerbėjams negirdėtos Igorio Berino sukurtos dainos, kurių legendinė grupė sugroti nebespėjo. Todėl galima drąsiai džiaugtis, kad tokie koncertai ne tik primena praeitį, bet ir leidžia prisiliesti prie nepažinto, tačiau išsaugoto ir subrandinto mylimos grupės palikimo.