Komedija „ŠVENTĖ TĘSIASI! RaSOS 2!“


Komedija „ŠVENTĖ TĘSIASI! RaSOS 2!“
Kovo
28
Ketvirtadienis

Komedija „ŠVENTĖ TĘSIASI! RaSOS 2!“

Vieta
Alytaus miesto teatras

Neįtikėtino populiarumo sulaukusios komedijos  (NE) GALIU TYLĖTI (NE) GALIU TYLĖTI/ RASOS kūrėjų komanda kviečia į naujausią komediją ŠVENTĖ TĘSIASI! RaSOS 2!
Nuotaikingoje premjeroje Jūsų lauks atviros moteriškos istorijos, juokingos situacijos, netgi detektyvinės intrigos bei gyvai atliekamos dainos.
Komedijoje žavios damos iš sostinės pakliūva į provincijos miestelio policijos nuovadą. O čia ir prasideda neįtikėtinai juokingi nuotykiai, santykių aiškinimaisi ir moteriškos intrigos, kurias bandys numalšinti nuovados policininkas ir į pagalbą iškviestas vienos iš damų vyras. Komedijoje sprogs ne tik juoko bomba, o kiekvienas žiūrovas, išėjęs iš salės po spektaklio, išsineš optimizmo ir geros nuotaikos puokštę.
ŠVENTĖ TĘSIASI! RaSOS 2! – tai kultine pretenduojanti tapti komedija, subalansuota ir moterims, ir jas labiau trokštantiems suprasti vyrams. Misija – neįmanoma?
Susitikime ture po Lietuvą ir pažiūrėsime.
Režisierius – Ričardas Vitkaitis
Pjesės autorius – Ramūnas Šimukauskas
Vaidina:
Aušra Štukytė – žiūrovams atpažįstama iš populiarių serialų ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų.

Vitalija Mockevičiūtė – žiūrovams gerai atpažįstama iš ,,GALINOS” vaidmens kultiniame seriale ,,Moterys meluoja geriau” ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų.

Eglė Mikulionytė – Auksinio scenos kryžiaus laureatė, Geriausia 2018 m. kino aktorė, Auksinės gervės laimėtoja.
Gabija Jaraminaitė –  žiūrovams atpažįstama iš populiarių TV serialų, kino filmų ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų.
Oneida Kunsunga –  žiūrovams atpažįstama iš populiarių TV serialų, ,,Auksinio balso“ dalyvė.
Ramūnas Šimukauskas – žiūrovams gerai atpažįstamas iš populiarių TV serialų ir TV laidos ,,Dviračio šou” ,,Valinsko“, ,,Uspaskicho“ ir kt. personažų.
Tadas Gryn  – žiūrovams gerai atpažįstamas iš populiarių TV serialų ir kino filmų.
 Trukmė 1 val. 50 min. (be pertraukos)