Romantinė komedija „Silvija“


Romantinė komedija „Silvija“
Spalio
23
Antradienis

Romantinė komedija „Silvija“

Vieta
AKKC
Laikas
18:00

Tai yra TAI, ką tikrai vertėjo pagaliau atvežti į Lietuvą ir parodyti mūsų žmonėms!

Tai istorija apie santuoką ir šunį.

Viskas prasideda nuo to, kai Gregas priglaudžia šunį-kalę. Vienintelis jos panašumas su žmonėmis yra žmogiškas vardas – Silvija. Tačiau į vyro šeimą įsibrovusi kalė pradeda griauti visą šeimyninį gyvenimą. Gregas taip ją įsimyli, kad pradeda su Silvija kalbėtis, netgi elgtis kaip su žmogumi. Artėjant katastrofai šeimoje Grego žmona liepia vyrui pasirinkti: arba Silvija, arba ji.

Pjesės autoriui, žymiam amerikiečių rašytojui A.R. Gurney, kūrinį patikėjus prodiuseriui, buvo atsisakyta statyti spektaklį, mat jame pagrindinį šuns-kalės vaidmenį turėjo atlikti moteris. Prodiuseris buvo įsitikinęs, kad tai per agresyvus vaidmuo ir žiūrovai tam nepasiruošę. Tačiau autorius nenuleido rankų ir pjesę davė perskaityti vienai įtakingiausių Niujorko teatro prodiuserių. Ji pritarė, kad žmonės tai turi pamatyti ir pjesė išvydo dienos šviesą. Su didele rizika pirmąjį šuns-kalės vaidmenį atliko garsi aktorė, serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė – Sarah Jessica Parker. Po šios premjeros žaibišku greičiu pasklido kalbos, bilietai buvo išparduodami akimirksniu.

Istorija buvo sužavėti ne tik Brodvėjaus gerbėjai Amerikoje. Ji apkeliavo visą pasaulį nuo Prancūzijos iki Kinijos ir dabar atvyksta į Lietuvą!

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis

Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietkinskaitė

Data: 2018.10.23

Laikas: 18 val.

Vieta: Alytaus kultūros ir komunikacijos centras

AdresasPramonės g. 1 B , LT-62175 Alytus

Bilietus galima įsigyti: http://www.tiketa.lt/LT/Purchase/19394/95079

Kaina: nuo 10 eur