Skip to content

Penktąjį sezoną Alytaus „Blusaturgiai“ vyks sekmadieniais ir dažniau

Sendaikčių turgelis Alytuje gyvuoja. Penktąjį jo sezoną pradedantys entuziastai – nemaža paspirtis Dzūkijos kolekcininkams. „Blusaturgiu“ vadinamas Alytaus sendaikčių turgelis – bene vienintelė vieša vieta mieste, kurioje sutiksi ir monetų, ir knygų, ir muzikos leidinių rinkėjus. Čia sau vietą randa ir panaudotų asmeninių daiktų savininkai, ir autorinių rankdarbių kūrėjai.

Į Alytaus „Blusaturgio“ 5-ojo sezono „premjerą” tiek dalyviai, tiek per penkerius metus jau susiformavusi turgelio „publika” mėnesiu anksčiau, nei ankstesniais metais. Ne gegužę, kaip būdavo, o balandį, ir jau ne kartą, o dusyk per mėnesį – antrą ir paskutinį sekmadienį, nuo 14 iki 16 val. Kalendoriuje šiemet pažymęję daugiau turgelių, organizatoriai davė atsakymą, kad dalyvių noras, kad „blusinėjimaisi“ vyktų dažniau, buvo išgirstas.

Kas 2015 metais nesikeis: dalyvavimas lieka nemokamas ir susitikimo vieta – „blusų gatvė“ (S. Dariaus ir S. Girėno gatvės „galiorka“), prie Laisvės angelo. Įvažiavimas sendaikčių prekybai iš automobilių ar kitų transporto priemonių – nuo Birutės g.

Iki pasimatymo pirmame šių metų Alytaus „Blusaturgyje“ – balandžio 12 d. (sekmadienį) 14 iki 16 val.

www.alytausgidas.lt informacija

blusaturgis

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *