Skip to content

Verslo fanai dalinosi patirtimi su būsimais verslininkais

Alytaus rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje balandžio 23 dieną įvyko nemokamas renginys „Verslo fanai“ skatinantis gyventojų verslumą. Renginį organizavo viešoji įstaiga „Motyvatoriai LT“. Pasak šios įstaigos vadovo Juozo Adomaičio renginių, kurie skatintų jaunimo verslumą vis dar trūksta, o apypilnė bibliotekos konferencijų salė tą tik patvirtina.

Renginio dalyviams buvo pristatytos Alytaus miesto ir rajono savivaldybių smulkaus ir vidutinio verslo paramos formos. Alytaus teritorinės darbo biržos Užimtumo rėmimo skyriaus vedėja Vaida Kamandulienė labai išsamiai pristatė Darbo biržos teikiamą paramą pradedantiems ir vykdantiems verslą.

Alytaus kredito unijos vadovas Zenonas Anušauskas pristatė kredito unijos funkcijas ir teikiamas paskolas, bei kredito unijos elektroninės bankininkystės privalumus prieš bankus.

Apie šeimyninio verslo ypatumus papasakojo MB “Guzva” atstovai Ieva ir Dainius Guzai. Šiuo metu jų šeima dirba prie trijų projektų: prie elektroninės drabužių parduotuvės “Eva style.lt”, “StogaiStogai.lt” ir “Stakliuprekyba.lt”. Verslininkų pora noriai dalinosi savo turima patirtimi, atsakinėjo į dalyvių klausimus.

Kaimo turizmo sodybos savininkas Vilius Vaicekauskas pasakodamas savo kaimo turizmo įkūrimo istoriją akcentavo, kad jaunimui nereikėtų skubėti skolintis verslo pradžiai, o pradinį kapitalą geriau užsidirbti užsienyje .

Renginį užbaigė Alytaus rajono vietos veiklos grupės projektų vadovė Vida Vrubliauskienė. Pasakodama apie Alytaus rajono VVG veiklą ji nurodė, kad pasitelkus Alytaus rajono kaimo bendruomenes, verslo ir valdžios atstovus, bei efektyviai pasinaudojant ES skiriama parama yra įmanoma kurti geresnę gyvenimo kokybę Alytaus rajone ir sudaryti tinkamas sąlygas tolesnei rajono plėtrai.

Viešoji įstaiga „Motyvatoriai LT“ dėkoja renginio dalyviams, pranešėjams ir Alytaus rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos kolektyvui už galimybę surangti renginį bibliotekoje, bei pagalbą renginio metu.

Sekantis renginys “Verslo fanai” numatomas gegužės 21 dieną kavinėje „Spotas“ (Dariaus ir Girėno g. 11, Alytus).

 

Foto-001 Foto-002 Foto-003 Foto-004 Foto-005 Foto-006 Foto-007 Foto-008 Foto-009 Foto-010

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *