Skip to content

5-ąjį kartą Rotušės aikštę Alytuje puoš „FM99 kalėdinių eglučių parkas“. Prisijunkite!

Tęskime tradicijas kartu ir pakvieskime prisijungti tuos, kurie dar nedalyvavo šioje akcijoje! Radijo stoties „FM99“ iniciatyva jau 4 metus iš eilės Alytaus Rotušės aikštę puošė „Kalėdinių eglučių parkas“. Atėjo metas kartu papuošti Alytaus miesto centrą ir 5-ąjį kartą! Jau įrodėme, kokie kūrybingi esame, nesustokime ir „Kalėdinių eglučių parką“ sukurkime ir šiais metais.

Radijo stotis „FM99“ ir pagrindinis akcijos partneris Litgrid – Lietuvos elektros energijos perdavimo operatorius, šiemet  vėl kviečia Alytaus miesto bendruomenes, bendrijas, organizacijas, švietimo įstaigas, įmones ir Jus sukurti kalėdinę eglutę bei šventiniu laikotarpiu ją „įkurdinti“  „Kalėdinių eglučių parke“ Rotušės aikštėje. Eglutės gali būti pačių įvairiausių formų ir dydžių  – pasitelkite visą savo fantaziją! Jūsų sukurti eglučių papuošimai ir šventiniai žiburiai skleis kalėdinę dvasią visiems alytiškiams ir miesto svečiams.

Svarbu! Eglučių parke Alytaus teatro prieigose bus užtikrintas elektros energijos tiekimas. Taip pat pasirūpinkite, jog būtų galima atpažinti, jog būtent Jūs sukūrėte šią eglutę.

Eglutes statome nuo gruodžio 9 dienos! Atnešę eglutę į Rotušės aikštę susisiekite su FM99 redakcija telefonu (8315) 77711 arba el.paštu reklama@fm99.lt Labai norime su Jumis pabendrauti ir nusifotografuoti.

Eglutėmis bus galima grožėtis Rotušės aikštėje, www.fm99.lt bei radijo stoties „FM99“ socialinio tinklo Facebook paskyroje. Gražiausios, originaliausios eglutės neliks be dovanų! Dvi eglutės bus apdovanotos radijo stoties „FM99“ bei akcijos partnerių įsteigtomis dovanomis. Vieną eglutę išrinks gyventojai – balsuodami, o kitą akcijos organizatorių sudaryta komisija. 
Kalėdoms ruoštis kartu daug smagiau!

P.S. Kalėdos be politikos ir politinės reklamos 🙂

Radijo stoties „FM99“ informacija
Nuotr. Miško Motė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *