Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Komedija ,,Spąstai“

22 spalio @ 18:00 19:30

Ar kada buvote patekę į spąstus? O gal patys esate kažkam juos paspendę? Patekti į spąstus žinoma yra nesmagu, bet pažiūrėti, kaip kiti juos ,,kurpia” yra labai smalsu ir įdomu. Būtent apie tai naujausia KITOKIO teatro komedija, kuri vyks spalio 22 d. 18 val. Alytaus miesto teatre. Komedijoje vaidina – Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė ir Ramūnas Šimukauskas – žiūrovams gerai atpažįstami iš TV laidos ,,Dviračio šou” personažų, TV serialų, filmų ir teatro projektų.

Spektaklio veiksmas vyksta prabangiame didmiesčio bute. Į buto šeimininkės kaprizų pinkles patenka meistras, atėjęs pakeisti susirgusio kolegos. Tačiau aplinkybės susiklosto taip, kad ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus. Atėjusi ponia grasina atskleisianti daug nemalonių faktų apie šeimininkę.

Bet kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Tai pavyks sužinoti apsilankius naujausioje ,,Kitokio“ teatro komedijoje ,,Spąstai“, kupinoje netikėtumų, juokingų situacijų ir nelauktų siužeto posūkių.

Režisierius – Ričardas Vitkaitis

Įvaizdis – Eglė Krasnovė

Vaidina:

Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.

N- 16

Bilietus platina www.bilietai.lt ir Alytaus teatro kasa.

Alytaus miesto teatras

Rotušės a. 2
Alytus, Lietuva
+ Google žemėlapis
+370 686 94 849
http://alytausteatras.lt/