Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Spektaklis „FREELANCERIAI“

2020-02-27 @ 18:00 19:00

Režisierė – Agnė Dilytė

Scenografas, kostiumų dailininkas – Artūras Šimonis

Kompozitorius – Antanas Jasenka

Režisieriaus asistentė – Alma Purvinytė

Vaidina: Ona Gudaitytė, Eglė Juškaitė, Eglė Kordiukovaitė, Vaidas Praspaliauskas.

Premjera 2019 m. gegužės 22 d.

Tai socialinis groteskas pagal Lietuvoje kol kas nestatytą žymaus rumunų aktoriaus, režisieriaus, dramaturgo Ion Sapdaru (g. 1961 m.) pjesę „Freelancer Story“, parašytą 2016 metais.

Istorija atveria menininkų skaudulį – nereikalingumo dramą. Pjesės herojams, pradedantiems aktoriams, kaip ir daugybei šiuolaikinių nepriklausomų kūrėjų, tenka rinktis – išduoti savo meninius idealus bei principus ar siekti išgyventi, dažniausiai pralaimint konkurencinėje kovoje.

Iki graudulio komiškos realybės situacijos, kai jauni aktoriai, vietoj trokštamų vaidmenų profesionaliojoje scenoje, vaidina gyvas skulptūras parke, kai juos išgarsina ne aukštos meninės vertės darbas, o netikėtas skandalas, kai po pasaulį keliauja ne su pripažinta teatro trupe, o dirbant juodžiausius darbus, jų nepalaužia.

Jaunų menininkų varomoji jėga – begalinis tikėjimas, atkaklumas, siekis realizuoti meninius sumanymus ir jaunatviškas maksimalizmas. Pirmyn veda troškimas pasipriešinti esamai politinei, kultūrinei santvarkai bei stipri ir nuoširdi meilė vienas kitam. Spektaklyje atskleista aukštesnė meilės forma, atveriama gili nesavanaudiško jausmo tema.

Bilietai 6 €.

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849

Alytaus miesto teatras

Rotušės a. 2
Alytus, Lietuva
+ Google žemėlapis
+370 686 94 849
http://alytausteatras.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *